Hlavní stránka / Uchazeč

Informace pro uchazeče o zaměstnání

V rámci projektu Počítače proti bariérám jsme pro vás připravili portál pracovních nabídek a příležitostí, kde můžete bezplatně vyhledávat nabídky pracovních příležitostí u "bezbariérových zaměstnavatelů".
Portál je určen výhradně osobám se zdravotním postižením a specializuje se na profese z různých oborů - informační technologie, účetnictví, právní služby, poradenství, obchodní oddělení atp. Své nabídky u nás publikují firmy podnikající ve všech odvětvích. Pozice, které nabízejí se ale převážně týkají práce s využitím počítačů.

Pohovor u zaměstnavatele

Registrace uživatele
Registrací získají handicapovaní uživatelé možnosti využívat další služby portálu Burza práce. Registraci provedete vyplněním jednoduchého formuláře. Nejste-li osobou se zdravotním postižením, prosím neregistrujte se a využijte služeb jiných pracovních portálů.
 
Oznámení o nových inzerátech
Registrovaným uživatelům nabízíme možnost zasílání oznámení o nových inzerátech e-mailem. Nemusíte pravidelně navštěvovat tyto stránky, stačí si přihlásit odběr zpráv na email. Každý nový inzerát vložený do systému Vám pak bude zaslán mailem automaticky. Nejste-li osobou se zdravotním postižením, prosím neregistrujte se a využijte služeb jiných pracovních portálů. 
 
Hledám práci aktivně
Pokud chcete aktivně hledat práci, nabízíme Vám možnost vytvořit si zde svůj profesní životopis a nabídnout ho zaměstnavatelům, kteří s námi spolupracují. Pokud budete pro hledající firmu vhodným kandidátem, sama Vás osloví se svou nabídkou spolupráce. Nejste-li osobou se zdravotním postižením, prosím neregistrujte se, nezakládejte si zde svůj životopis, využijte prosím služeb jiných pracovních portálů. 
Pro kvalitní prezentaci Vaší nabídky máme připraven obsáhlý průvodce tvorbou profesního životopisu, který poradí s obsahem i formou tohoto důležitého dokumentu.
Nejste-li osobou se zdravotním postižením, prosím neregistrujte se u nás, ani si zde nevytvářejte profesní životopis. Váš účet bude v případě registrace smazán. Využijte prosím služeb jiných pracovních portálů. Děkujeme za pochopení.