RECEPČNÍ - ASISTENT/KA - PRAHA 2

Studio Světélko, prosperující sociální podnik působící od roku 2011 v oblasti masérských služeb prováděných zrakově handicapovanými maséry, hledá do svého týmu recepční/asistentku. Staňte se součástí stabilního, dlouhodobě úspěšného týmu, který díky rostoucímu zájmu o naše služby nyní rozšiřujeme.

• Osobní, telefonická a emailová komunikace s klienty
• Péče o příchozí klienty, manipulace s hotovostí
• Správa objednávek (práce s interním informačním systémem)
• Asistence zrakově handicapovaným masérům
• Příprava maséren, průběžný drobný úklid

Požadujeme:
• Středoškolské vzdělání
• Práce s PC na základní, uživatelské úrovni
• Příjemné vystupování a komunikativnost
• Nástup v průběhu dubna 2018
• Mírně pokročilá znalost AJ nebo jiného světového jazyka výhodou

Nabízíme:
• Dlouhodobé zaměstnání na částečný úvazek zejména v dopoledních hodinách nebo dle vzájemné dohody (15 hodin týdně)
• Motivační finanční ohodnocení (nástupní plat 6000 Kč s možností rychlého růstu na 8000 – 9000 Kč)
• Reprezentativní pracovní prostředí moderně vybaveného salonu v centru Prahy poblíž Karlova náměstí
• Pestrá náplň práce
• Přátelská atmosféra menšího týmu

Místo výkonu práe: Myslíkova 6, Praha 2
Místo výkonu práce není bezbariérové, je možné využívat MHD.

Strukturovaný životopis zasílejte na bezpalcova@studiosvetelko.cz.
Vybrané uchazeče budeme kontaktovat do 5 dnů s pozváním na neformální pohovor.
Kontaktní osoba: Mgr. Tereza Bezpalcová, tel. 723 478 042.

Obor činnosti:

  • Administrativa

Pracovní omezení:

  • ZPS s podmínkou docházení do firmy

Pracovní poměr:

  • Práce na částečný úvazek

Lokalita:

  • Hl.m. Praha

Kontakt na zaměstnavatele

ANTERIS s.r.o.
Sídlo:Na Padesátém 857/1, Strašnice, 100 00 Praha
Kontaktní osoba:Tereza Bezpalcová
Email:bezpalcova@studiosvetelko.cz
Telefon:+420 723 478 042