Prodejce - Praha

Hvězdný bazar je charitativní second - hand s kamennou prodejnou v centru Prahy, v Jungmannově ulici, který provozuje Česká asociace paraplegiků - CZEPA jako tréninkové pracoviště pro vozíčkáře po poranění míchy.

Náplň:
- přímý prodej v kamenném obchodě
- komunikace se zákazníky a dodavateli
- správa sociálních sítí a webu
- pořádání eventů
- správa účetních dokladů
- tvorba merchandisingu

Požadujeme:
- práce pro mimopražské vozíčkáře (tj. nemáte hlášený trvalý pobyt v Praze)
- zaměstnavatel nebude čerpat na zaměstnance příspěvek na zaměstnávání OZP

Požadujeme samostatnost, kreativitu, časovou flexibilitu, příjemné vystupování, motivaci k práci.

Nabízíme:
- zaměstnání na poloviční úvazek na dobu 1 roku
- pestrou práci, malý, přátelský a spolupracující tým
- odpovídající fixní mzda + finanční odměny
- bezbariérové pracoviště v centru Prahy
- odborná školení, možnost návazného zaměstnání
- bezbariérový přístup, pracovní prostředí i toaleta
- bezbariérová MHD, před prací vyhrazená dvě parkovací místa pro OZP

Nástup od června 2018.

Obor činnosti:

  • Administrativa
  • Marketing
  • Media, reklama a PR
  • Služby

Pracovní omezení:

  • ZPS s podmínkou docházení do firmy

Pracovní poměr:

  • Práce na částečný úvazek

Lokalita:

  • Hl.m. Praha

Kontakt na zaměstnavatele

Česká asociace paraplegiků - CZEPA, z.s.
Sídlo:Dygrýnova 816/8, 198 00 Praha 14 - Černý Most
Kontaktní osoba:Eliška Drbohlavová
Email:hvezdnyvedouci@czepa.cz
Telefon:+420 728715138