Hlavní stránka / Poradna

Poradna

Pracuji domaPoradna Burzy práce je zde pro ty z vás, kteří hledáte zaměstnání a potřebujete poradit se vším, co se tohoto nelehkého úkolu týká. Naleznete zde tipy, jak vůbec začít s hledáním, na co byste neměli zapomenout, jak zvolit správnou pozici, kam a na koho se při hledání obrátit. Součástí je i návod, jak si napsat zajímavý životopis a průvodní dopis, jak kontaktovat případného zaměstnavatele nebo jak se připravit na váš pracovní pohovor. Zároveň zde naleznete také řadu zajímavých odkazů, které vám mohou při hledání zaměstnavatele pomoci nebo vám poradí s dalšími právními záležitostmi týkající se zaměstnávání osob s handicapem.

Konzultace v bezbariérových prostorech nabízí Synapsis Consulting s.r.o. Personalista je k dispozici dotazům ohledně hledání zaměstnání, pro konzultaci životopisu či poradí při výběru povolání.


AV Institut s.r.o. a Česká asociace paraplegiků nabízí bezplatnou poradnu pro osoby se zdravotním postižením / znevýhodněním při možnosti uplatnění se na otevřeném trhu práce.

Pokud nám chcete sdělit svůj názor nebo zkušenost a podělit se tak o cennou radu s ostatními, napište nám.